Википедија:Барања за администраторски статус/Brest: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎Воздржани: Јазична исправка, replaced: страница за разговор → разговорна страница
с (→‎Прашања за кандидатот: Правописна исправка, replaced: подршка → поддршка using AWB)
с (→‎Воздржани: Јазична исправка, replaced: страница за разговор → разговорна страница)
#
-----
:Следната дискусија е зачувана како архива на '''успешна''' кандидатура за администраторски статус. <span style="color:red">'''Не ја менувајте неговата содржина'''</span>. Дополнителни коментари внесувајте на соодветната страна за дискусија (како разговорна страница за разговор на [[Разговор_за_{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|оваа номинација]] или номинираниот корисник). Понатамошни промени не треба да се прават на оваа страница.</div>
 
[[Категорија:Википедија:Успешни барања за администраторски статус|Brest]]

Прегледник