Разлика помеѓу преработките на „Планкен“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 31 бајт ,  пред 1 година
с
Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место
(нова страница)
 
с (Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место)
 
{{Инфокутија Населено место
{{Infobox settlement
|official_name = Планке
|image_photo = Kirche Planken.jpg
 
[[Категорија:Општини во Лихтенштајн]]
 
 
{{Liechtenstein-geo-stub}}

Прегледник