Разлика помеѓу преработките на „Балцерс“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 30 бајти ,  пред 9 месеци
с
→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место
с (Правописна исправка, replaced: прв пат → првпат using AWB)
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место)
{{Инфокутија Населено место
{{Infobox settlement
|official_name = Балцерс
|image_photo = Burg Gutenberg - Balzers- Liechtenstein.jpg

Прегледник