Разлика помеѓу преработките на „Каролина (Порторико)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место
с
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место)
{{Инфокутија Населено место
{{Infobox settlement
| official_name = Каролина
| native_name =

Прегледник