Оквил (Онтарио): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 31 бајт ,  пред 2 години
с
Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox Settlement → Инфокутија Населено место
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox Settlement → Инфокутија Населено место)
<!-- Infobox begins -->{{InfoboxИнфокутија SettlementНаселено место
|official_name = Град Оквил
|native_name =
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Градови во Канада]]

Прегледник