Разлика помеѓу преработките на „Алексинац“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 8 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Локација на → Местоположба на
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Локација на → Местоположба на)
| image_caption = Алексинац
| image_map = Municipalities of Serbia Aleksinac.png
| map_caption = ЛокацијаМестоположба на Општина Алексинац во Србија
| mapsize = 200px
| latd = 43 |latm =33 |latNS =N

Прегледник