Разлика помеѓу преработките на „27 јуни (починале)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 136 бајти ,  пред 10 месеци
дополнување
с
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[2016]] 
|[[Бад Спенсер]] — италијански глумец.
|-
|valign="top" align="right"|[[2020]] 
|[[Илија Петковиќ]] — српски [[фудбал]]ер и тренер.
|}
<noinclude>

Прегледник