Разлика помеѓу преработките на „Лахлан Мортон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 1 година
с
→‎top: Јазична исправка, replaced: = Специјалист → = специјалист
с (Јазична исправка, replaced: = Друмски → = друмски, = Возач → = возач)
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: = Специјалист → = специјалист)
| discipline = друмски велосипедизам
| role = возач
| ridertype = Специјалистспецијалист за искачување
| amateuryears = 2010<br/>2011<br/><br/>2012
| amateurteams = Холовеско Партнерс<br/>{{ct|Чипотл|2011}}<br/>{{ct|GRM|2012b}}

Прегледник