Разлика помеѓу преработките на „Алекс Расмусен“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 10 месеци
с
→‎top: Јазична исправка, replaced: = Специјалист → = специјалист
с (→‎Достигнувања: Јазична исправка, replaced: Индивидуал → Поединеч)
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: = Специјалист → = специјалист)
| discipline = Велодромски и друмски велосипедизам
| role = возач
| ridertype = Специјалистспецијалист за хронометри
| amateuryears = 2007<br />2008
| amateurteams = Оденсе Енерџи<br />Дизајна Кокен

Прегледник