Разлика помеѓу преработките на „Хуан Хосе Лобато“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
→‎top: Јазична исправка, replaced: = Друмски → = друмски, = Возач → = возач
с (→‎Достигнувања: Исправка на име, replaced: Сан Ремо → Санремо (2) using AWB)
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: = Друмски → = друмски, = Возач → = возач)
| weight = 63 кг
| currentteam = {{ct|NIP}}
| discipline = Друмскидрумски велосипедизам
| role = Возачвозач
| ridertype = Спринтер
| amateuryears = 2009<br>2010

Прегледник