Галилеја: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Надворешни врски: Замена со македонска предлошка, replaced: Commonscat → Ризница-врска
с (→‎Историја: Јазична исправка, replaced: Османлиско царство → Османлиско Царство using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонска предлошка, replaced: Commonscat → Ризница-врска)
 
== Надворешни врски ==
{{CommonscatРизница-врска|Galilee}}
* [http://www.thegalileeexperience.com/ Туристички приказ] {{en}}
 

Прегледник