Виборг: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Надворешни врски: Замена со македонска предлошка, replaced: Commonscat → Ризница-врска
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонска предлошка, replaced: Commonscat → Ризница-врска)
 
== Надворешни врски ==
{{CommonscatРизница-врска|Viborg}}
* [http://viborg.dk/ viborg.dk Официјална веб-страна на Виборг]
 

Прегледник