Прејди на содржината

Кладистика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Наводи: Замена со македонска предлошка, replaced: commonscat → Ризница-врска
[проверена преработка][проверена преработка]
(изменета категоризација)
с (→‎Наводи: Замена со македонска предлошка, replaced: commonscat → Ризница-врска)
 
== Наводи ==
{{commonscatРизница-врска|Cladistics}}
{{наводи}}
 
[[Категорија:Биологија]]
[[Категорија: Зборови кои ги нема во ТРМЈ]]