Разлика помеѓу преработките на „Вртикоп (општина)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: я → ја
с
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: я → ја)
== Надворешни врски ==
* [http://www.skydra.gr/ Портал на Општина Вртикоп ]
 
 
{{Вртикоп}}
{{Централна Македонија (Грција)}}
 
[[КатегорияКатегорија:Вртикоп| ]]
[[Категорија:Општини во Егејска Македонија]]
[[Категорија:Вртикоп| ]]

Прегледник