Марулево (Горноџумајско): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎Самоуправа и политика: Јазична исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Правописна исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи, Економија → Стопанство using AWB)
с (→‎Самоуправа и политика: Јазична исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика)
== Општествени установи ==
 
== АдминистрацијаСамоуправа и политика ==
 
== Културни и природни знаменитости ==

Прегледник