Разлика помеѓу преработките на „1003“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 35 бајти ,  пред 1 година
с
Соодветно место за врска до Ризницата using AWB
с (Правилно форматирање со почетна црта, replaced: ) била година → ) — година using AWB)
с (Соодветно место за врска до Ризницата using AWB)
 
*
 
{{commonscat|1003}}
== Надворешни врски ==
{{commonscatрвр|1003}}
 
[[Категорија:11 век|01003]]

Прегледник