СУ „Илија Николовски Луј“ - Скопје: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: Веб страница на училиштето → Мрежно место на училиштето using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Отстранување на непотребни наводници, replaced: '''" → '''„, "''' → “''' using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: Веб страница на училиштето → Мрежно место на училиштето using AWB)
 
== Надворешни врски ==
* http://ilijanikolovskilujsk.schools.edu.mk ВебМрежно страницаместо на училиштето
* [http://www.schools.edu.mk/ Портал за основните и средните училишта во Македонија]
* [http://www.mon.gov.mk/ Официјално мрежно место на Министерството за образование и наука]

Прегледник