Прејди на содржината

ЖС „Зајас“: Разлика помеѓу преработките

Одземени 19 бајти ,  пред 2 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Јазична исправка, replaced: археолошкиот локалитет → археолошкото наоѓалиште using AWB)
{{Никулец за железничка станица во Република Македонија}}
 
[[Категорија:Железнички станици во Република Македонија|Зајас]]