Разлика помеѓу преработките на „Облавце“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 1 месец
с
→‎top: Додавање на потребен параметар, replaced: Инфокутија за село во Република Македонија| → Инфокутија за село во Република using AWB
с (→‎Родови: Точка-запирка по место пред двојна квадратна заграда, replaced: ;]] → ]]; (5) using AWB)
с (→‎top: Додавање на потребен параметар, replaced: Инфокутија за село во Република Македонија| → Инфокутија за село во Република using AWB)
 
{{Инфокутија за село во Република Македонија|
| име = Облавце
| слика =

Прегледник