Разлика помеѓу преработките на „Дабниште“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 1 година
с
→‎top: Додавање на потребен параметар, replaced: Инфокутија за село во Република Македонија| → Инфокутија за село во Република using AWB
с (→‎top: Јазична исправка на параметри, replaced: | веб = → | мрежно место =, | популација = → | население = using AWB)
с (→‎top: Додавање на потребен параметар, replaced: Инфокутија за село во Република Македонија| → Инфокутија за село во Република using AWB)
{{Инфокутија за село во Република Македонија|
| име = Дабниште
| слика = Куќи во Дабниште.jpg

Прегледник