Разлика помеѓу преработките на „Кутлеш“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 66 бајти ,  пред 10 месеци
с
с (Исправка, replaced: Централна Македонија (периферија)|Централна Македонија → Централна Македонија (Грција)|Централна Македон using AWB)
* [[Берско]] (Иматија)
* [[Етничко македонско знаме]]
* [[Кутлешево]] — село во Прилепско со варијанта на истото име
* [[Список на села во Бер]]
 
{{Бер}}

Прегледник