Виборг: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 60 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Промена на тековен параметар, replaced: deadurl=yes → url-status=dead using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB)
 
[[Категорија:Градови во Данска]]
[[Категорија:Села во Македонија]]

Прегледник