Разлика помеѓу преработките на „Абуџа“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 60 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Наводи: Погрешно заведена каегорија using AWB
с (Промена на тековен параметар, replaced: deadurl=no → url-status=, deadurl=yes → url-status=dead using AWB)
с (→‎Наводи: Погрешно заведена каегорија using AWB)
[[Категорија:Градови во Нигерија]]
[[Категорија:Главни градови во Африка]]
[[Категорија:Села во Македонија]]

Прегледник