Разлика помеѓу преработките на „Долни Стубол“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Јазична исправка на параметри, replaced: веб= → мрежно место=, популација= → население= using AWB
с (→‎Надворешни врски: Ставена предлошка за Ризницата во поднаслов „Надворешни врски“ using AWB)
с (→‎top: Јазична исправка на параметри, replaced: веб= → мрежно место=, популација= → население= using AWB)
| име=Долни Стубол
| општина=[[Општина Пробиштип|Пробиштип]]
| население=
| популација=
| поштенски број=
| надморска височина=
| географска широчина=
| географска должина=
| мрежно место=
| веб=
| карта = Долни Стубол во Општина Пробиштип.svg
}}

Прегледник