СУ „Илија Николовски Луј“ - Скопје: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Јазична и стилска исправка, replaced: Инфокутија - средни училишта → Инфокутија Средно училиште using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Јазична и стилска исправка, replaced: , општина - → , using AWB)
с (→‎top: Јазична и стилска исправка, replaced: Инфокутија - средни училишта → Инфокутија Средно училиште using AWB)
{{Инфокутија -Средно средни училиштаучилиште|
|слика=МБУЦ.jpg
|име=ДМБУЦ "Илија Николовски Луј"

Прегледник