Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Светец-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB)
 
| category = Никулци за светци
| tempsort =
| name = ШаблонПредлошка:Светец-никулец
}}<noinclude>
[[Категорија:Никулци за биографии|{{СТРАНИЦА}}]]

Прегледник