Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Алтајски-јазик-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблони → Предлошки using AWB)
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB)
 
| category = Никулци за алтајски јазици
| tempsort =
| name = ШаблонПредлошка:Алтајски-јазик-никулец
}}<noinclude>
[[Категорија:Предлошки за никулци:Јазици]]

Прегледник