Разлика помеѓу преработките на „Палатица“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 4 месеци
с
→‎Општествени установи: Форматна исправка, replaced: - селс → — селс using AWB
с (Правилен редослед на поднаслови using AWB)
с (→‎Општествени установи: Форматна исправка, replaced: - селс → — селс using AWB)
 
== Општествени установи ==
*[[ОУ „Фан Ноли“ - Палатица]] - селското основно училиште.
 
==Самоуправа и политика==

Прегледник