Разлика помеѓу преработките на „Облавце“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 2 месеци
с
→‎Надворешни врски: Ставена предлошка за Ризницата во поднаслов „Надворешни врски“ using AWB
с (Скривање на поднаслов без содржина using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Ставена предлошка за Ризницата во поднаслов „Надворешни врски“ using AWB)
 
== Надворешни врски ==
{{рвр-авто}}
 
{{Општина Старо Нагоричане}}

Прегледник