Разлика помеѓу преработките на „Зеленград“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 24 бајти ,  пред 1 година
с
Скривање на поднаслов без содржина using AWB
с (Додавање на отсутен стандарден поднаслов using AWB)
с (Скривање на поднаслов без содржина using AWB)
*Пописи на население, Сојузен завод за статистика. Белград 1981
*Попис на населението на Македонија, Републички завод за статистика, Скопје.
 
== Поврзано ==
 
== Наводи ==

Прегледник