Разлика помеѓу преработките на „Луда Мара“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 33 бајти ,  пред 5 месеци
нема опис на уредувањето
с (Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирана веб страница → Наведена мрежна страница using AWB)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
| source1_elevation =
| mouth_location = во [[Вардар]]
| mouth_coordinates = <!--{{coord|...41|33|3|N|22|2|21|E|display=inline,title|type:landmark_region:MK}}-->
| mouth_elevation =
| altitude_difference=

Прегледник