Хера: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: th:เฮรา
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ur:ہیرہ)
с (Бот Додава: th:เฮรา)
[[ta:ஹீரா]]
[[tg:Гера]]
[[th:เฮรา]]
[[tr:Hera]]
[[uk:Гера]]
109.264

уредувања

Прегледник