Backless (албум): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 4 бајти ,  пред 2 години
с
→‎top: Исправка на врска, replaced: Polydor Records → Polydor Records using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: Поправа пренасочувања)
с (→‎top: Исправка на врска, replaced: Polydor Records → Polydor Records using AWB)
| Genre = [[Рокенрол|Рок]]
| Length = 41:01
| Label = ''[[Polydor Records]]''
| Producer = Глин Џонс
| Reviews =

Прегледник