Де јуре: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 34 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: simple:De jure, tr:De jure
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: en:De facto#De jure)
с (Бот Додава: simple:De jure, tr:De jure)
[[ru:De iure]]
[[sh:De jure]]
[[simple:De jure]]
[[sk:De iure]]
[[sr:De Jure]]
[[sv:De jure]]
[[tl:De jure]]
[[tr:De jure]]
[[uk:Де-юре]]
[[vi:De jure]]
21.521

уредување

Прегледник