Разлика помеѓу преработките на „Крушица (Кичевско)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 22 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Замена на предлошка, replaced: {{Села во Општина Вранештица}} → {{Општина Кичево}} using AWB
с (Стилска исправка using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Замена на предлошка, replaced: {{Села во Општина Вранештица}} → {{Општина Кичево}} using AWB)
 
{{Македонија-гео-никулец}}
{{Села во Општина ВранештицаКичево}}
 
[[Категорија:Села во Македонија]]

Прегледник