Прејди на содржината

Давид Луис: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
{{Состав на Бразил на Копа Америка 2015}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Давид Луис, Давид}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Бразилски фудбалери]]
1.741

уредување