Разлика помеѓу преработките на „Лешок“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 8 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Самоуправа и политика: Стилска исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика using AWB
с (→‎top: Стилска исправка, replaced: општина=Општина Теарце → општина=Теарце using AWB)
с (→‎Самоуправа и политика: Стилска исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика using AWB)
Во селото се наоѓа и лекувалиштето од ТБЦ.
 
== АдминистрацијаСамоуправа и политика ==
 
=== Изборно место ===

Прегледник