Разлика помеѓу преработките на „Долно Косоврасти“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 8 бајти ,  пред 11 месец
с
→‎Самоуправа и политика: Стилска исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика using AWB
с (→‎Надворешни врски: Замането со тековен назив на предлошка, replaced: {{Населени места во Општина Дебар}} → {{Општина Дебар}} using AWB)
с (→‎Самоуправа и политика: Стилска исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика using AWB)
*[[Стар Пат (Долно Косоврасти)|Стар Пат]] - средновековен пат;
*[[Елица (Долно Косоврасти)|Елица]] - средновековна црква и некропола;
== АдминистрацијаСамоуправа и политика ==
 
=== Изборно место ===

Прегледник