Разлика помеѓу преработките на „Долни Стубол“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 8 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Самоуправа и политика: Стилска исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика using AWB
с (→‎Родови: Стилска исправка на векови, replaced: 18 век → XVIII век (3) using AWB)
с (→‎Самоуправа и политика: Стилска исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика using AWB)
== Општествени установи ==
 
== АдминистрацијаСамоуправа и политика ==
 
=== Изборно место ===

Прегледник