Прејди на содржината

Иван Шопов: Разлика помеѓу преработките

Додадени 62 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
<references/>
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Шопов, Иван}}
[[Категорија: Македонски писатели]]
[[Категорија: Живи луѓе]]
1.741

уредување