Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Организации по земја“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: zh-yue:Category:各國組織)
[[Категорија:Општество по националност| Организации]]
 
[[ar:تصنيف:منظمات حسب البلد]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Арганізацыі па краінах]]
[[bg:Категория:Организации по страна]]
59.415

уредувања

Прегледник