Разлика помеѓу преработките на „Смилковци“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 месеци
с
→‎Општествени установи: Замена со тековна предлошка, replaced: цитирана мрежна страница → Наведена мрежна страница using AWB
с (Спуштање на предлошка за никулец од најгоре using AWB)
с (→‎Општествени установи: Замена со тековна предлошка, replaced: цитирана мрежна страница → Наведена мрежна страница using AWB)
== Општествени установи ==
[[Податотека:Црквата Света Недела (С. Смилковци) 2.jpg|мини|десно|Црквата „Св. Недела“ во Смилковци]]
*[[Црква „Св. Недела“ - Смилковци]]<ref name="цркви">{{цитиранаНаведена мрежна страница|url=http://www.gazibaba.gov.mk/znamenitosti/verski-objekti|title=Верски објекти|publisher=Општина Гази Баба|language=македонски|accessdate=2010-11-28}}</ref>
 
== Администрација и политика ==

Прегледник