Разлика помеѓу преработките на „Лубен“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 69 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
с (→‎top: Кирилизација, replaced: m) →  м) using AWB)
Ознака: Изворно уредување 2017
== Надворешни врски ==
{{Ризница-ред|Luben Mountain}}
 
{{Coord|41|23|5|N|21|4|35|E|type:landmark_region:MK|display=title}}
 
[[Категорија:Планини во Македонија]]

Прегледник