Разлика помеѓу преработките на „Првце“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 34 бајти ,  пред 6 месеци
с
Спуштање на предлошка за никулец од најгоре using AWB
с (Додаден поднаслов за наводи using AWB)
с (Спуштање на предлошка за никулец од најгоре using AWB)
'''Првце''' — село во [[Општина Теарце]], во околината на градот [[Тетово]].
 
{{Македонија-гео-никулец}}
 
{{Инфокутија за село во Република Македонија|
== Надворешни врски ==
 
{{Македонија-гео-никулец}}
==Белешки==
{{Reflist}}
 
{{Општина Теарце}}
 

Прегледник