Каврак: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 47 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Надворешни врски: Спуштање на предлошка за никулец од најгоре using AWB
с (→‎Надворешни врски: Замането со тековен назив на предлошка, replaced: {{Населени места во Општина Кратово}} → {{Општина Кратово} using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Спуштање на предлошка за никулец од најгоре using AWB)
== Надворешни врски ==
 
{{Македонија-гео-никулец}}
{{Општина Кратово}}
 

Прегледник