Каврак: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 33 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Надворешни врски: Замането со тековен назив на предлошка, replaced: {{Населени места во Општина Кратово}} → {{Општина Кратово} using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Додаден поднаслов за наводи using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Замането со тековен назив на предлошка, replaced: {{Населени места во Општина Кратово}} → {{Општина Кратово} using AWB)
== Надворешни врски ==
 
{{Населени места во Општина Кратово}}
 
[[Категорија:Села во Македонија]]

Прегледник