Разлика помеѓу преработките на „Долно Косоврасти“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 33 бајти ,  пред 11 месец
с
→‎Надворешни врски: Замането со тековен назив на предлошка, replaced: {{Населени места во Општина Дебар}} → {{Општина Дебар}} using AWB
с (→‎Општествени установи: Јазична исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Замането со тековен назив на предлошка, replaced: {{Населени места во Општина Дебар}} → {{Општина Дебар}} using AWB)
 
{{Македонија-гео-никулец}}
{{Населени места во Општина Дебар}}
 
[[Категорија:Села во Македонија]]

Прегледник