Разлика помеѓу преработките на „Дејвид Камерон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 67 бајти ,  пред 1 година
с
(Создадена страница со: {{Инфокутија функционер | honorific-prefix = The Right Honourable | name = Дејвид Камерон<br>''David C...)
 
==Наводи==
{{reflist}}
 
{{Премиери на Обединетото Кралство}}
 
[[Категорија:Премиери на Обединетото Кралство]]

Прегледник