СУ „Илија Николовски Луј“ - Скопје: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[проверена преработка][проверена преработка]
(Поправени грешки)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
[[Категорија:Општина Центар]]
[[Категорија:Средни училишта во Скопје]]
[[Категорија:Средни училишта во општинаОпштина Центар]]
[[Категорија:Средни училишта во Македонија]]

Прегледник