Лагуна Брава: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 2 години
с
→‎top: Јазична исправка, replaced: km² → км<sup>2</sup> using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирана веб страница → Наведена мрежна страница (2) using AWB)
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: km² → км<sup>2</sup> using AWB)
| length = 6 [[km]]
| width = 1.2 km
| area = 3.8 [[km²км<sup>2</sup>]]
| depth =
| max-depth =

Прегледник